پیوندهای اجتماعی

peikekhavarorg

مقالات پیک خاور

کودک کشی، بخش جدا ناپذیر از ماهیت فاشیستی
امپریالیسم در افغانستان و فلسطین است.

مسیر اتحاد مردم افغانستان با محور مقاومت را تسهیل کرده. امروز صداهایی از درون افغانستان عزیز برای پیوستن به محور مقاومت شنیده میشود که بزودی به فریادی بلند و متحد بدل خواهد شد.
کشتار دخترکان بیگناه مدرسه دخترانه کابل توسط ایادی مزدور امپریالیسم و اعضای ناتو در افغانستان  و سکوت مرگبار سازمانهای حقوق بشری بین المللی ، آزادگان جهان را يك بار ديگر شگفت زده کرد .
اما چرا سازمانهایی که برای یک مزدور یا جاسوس غرب سینه میدرند در مقابل این جنایت هولناک سکوت کرده اند ؟
علت را مى توان در روابط پیچیده این مزدوران خرده پا و حقوق بگیران کم ارزش و ارزان با عوامل امپریالیسم جستجو كرد که از انها سلبریتیهای حقوق بگیر "حقوق بشری" میسازد،. تنها نگرانى آنها اخم امپریالیسم است و موقعیت متزلزل خودشان است.
اما اکنون زمان شرم اپورتونیست های فاسد و حامی همیشگی این خود فروشان نیز فرا رسیده است.
همه شاهدیم که هیچکدام از مزدوران  فارسی زبان و ایرانی نمای  وابسته به امپریالیسم ولی فعال در ایران و بیرون از آن همچون نسرین ستوده. نرگس محمدی، شیرین عبادی، عبدالکریم لاهیجی و..و..و که همواره مورد توجه، عنایت و حمایت چپ نماهای اپورتونیستِ منحط و مرتد بوده اند، کلمه ای در مورد این جنایت فجیع ننوشته اند. سلبریتیهای داخلی و مزدور نئولیبرال های وابسته که برای یازده سپتامبر در میدان محسنی جمع شدند، امروز بطرز عجیبی لال هستند. کسانیکه شعار اصلاحات  و شعار حمایت از روحانی برای نیل به آزادی های "مدنی و حقوق مدنی بشر" را دست مایه دریافتهای میلیاردی خود کردند، چرا اكنون خفه شده اند؟
ما براین باوریم که مجموعه این عناصر وابسته به امپریالیسم جهانی  كارى جز عادی سازی جنایت ندارند. از کشتار  عيان کودکان در افغانستان و فلسطین تا کشتار کودکان کار از گرسنگی پنهان در ایران.
اما رهبر عظیم الشان و انقلابی ایران ضمن محکوم کردن این جنایت امپریالیستی آنرا خونبار، گریه آور و جنایت علیه بشریت خواندند. بسیاری از مردم انقلابی ایران بصورت خودجوش همدردی خود را با روشن کردن شمع  و تجمعی اعتراضی به این جنایت و ابراز همدردی با ملت مظلوم افغانستان و خانواده های داغدار آنها، خود را به سفارت افغانستان رساندند.
طالبان که عموما بعد از چند روز بیانیه صادر مى كند، با جنایت خواندن این عمل فجیع بلافاصله خود را از این جنایت هولناک مبرا کرد.
ما بر این باوریم که جنایت خونبار مدرسه دخترانه کابل که منجر به کشته شدن ۸۵دخترک بیگناه و ۱۴۵زخمی و معلول شد، نقطه عطفى را در تاریخ خونبار افغانستان به ثبت رسانید . از این تاریخ فصل جديدى از تاریخ مبارزه مردم در افغانستان گشوده شده است .
افزایش تاکید روزافزون طالبان افغانستان مبنی بر خروج نیروهای آمریکایی و جو محسوس ضد امپریالیستی علیه داعش (فرزند حرامزاده و منفور امپریالیسم در افغانستان)، مسیر اتحاد مردم افغانستان با محور مقاومت را تسهیل کرده. امروز صداهایی از درون افغانستان عزیز برای پیوستن به محور مقاومت شنیده میشود که بزودی به فریادی بلند و متحد بدل خواهد شد.
بهــــــلول