پیوندهای اجتماعی

peikekhavarorg

مقالات پیک خاور

به هوش باشیم فتنه در راه است ..
همزمان با اغاز تحرکات ناتو در پیشروی بسمت روسیه و تلاش زبونانه و بی رمق برای ضربه زدن به اتحاد استراتژیک ایران ،چین، روسیه انهم با تمسک به بی بنیان ترین دستاویز ها که تلاش شده توسط رسانه های مزدور ناتو همچون بی بی سی و زیر مجموعه ان در داخل مانند روزینامه های اعتماد و شرق و همدلی سازندگی و.و.و بزرگنمایی شود تا تمام وقت نا امیدی را در کشور توسعه دهند و صعفها را همواره تکرار و تکرار کنند .
همزمان عوامل بالفعل داخلی از مدیران میانی تا بنگاه های اقتصادی نفوذی غرب نیز که تحت عنوان وابستگان جبهه!! اصلاحات چهل سال با نفوذ در حاکمیت نظامی دزد سالار را بر کشور حاکم کرده بودند نیز طبق فرمان امپریالیستها و اشاره اصلاحطلبان ، تمامی نیروهایشان علیه خط انقلاب را بسیج کرده اند. 0db10536-e8a2-4ea9-8e28-d5252f808c9f.jpg
در بخش مرکزی جبهه اصلاحات نیز از حجاریان و نبوی بعنوان تئوریسین گرفته تا دربان اتاق حجاریان مانند سعید شریعتی را بکار گرفتند تا با جعل خبر و تصرف خزنده نقاط حساس کشور توسط مدیران فاسد وابسته به غرب همچون اتاق بازرگانی و اخلال در اقتصاد کشور از طریق فعالیت در بازار ارز و طلا و تخریب بورس و ..و.. با همکاری و همیاری و همپوشانی صدا و سیما کشور را به بحران بکشانند تا بتوانند زمینه را برای حذف دولت منتخب انقلابی توسط ایادیشان در مجلس فراهم کنند .کلپتوکراتهای اصلاحطلب وزن خود را انچنان دیده اند که برای شرکت در انتخابات برای حاکمیت شرط تعیین میکنند ..
سعید شریعتی این دلال بازار چنین افاضات کرده ..

: حاکمیت اگر افزایش مشارکت می‌خواهد باید زمینه‌های آن را فراهم کند.
او همچنین در اشاره به مصاحبه اخیر سعید حجاریان اینگونه در فشانی کرده که
« شرط حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات؛ استعفای رئیسی است، »
"حتی اگر دولت تصمیم به استعفا نمی گیرد، در این فرصت باقی مانده تا انتخابات اسفندماه این ۵ گزاره اصلاحی را صورت دهد. 1)نظارت استصوابی لغو شود. 2)اصلاح آیین نامه داخلی خبرگان رهبری در اجلاسیه شهریورماه انجام شود. 3)لازم است ضابطان نظامی و امنیتی از پرونده های سیاسی خارج شوند. 4)بحث حذف تبصره ماده ۶۳۸ که در خصوص موضوع حجاب است، در دستور کار قرار بگیرد. 5)استقلال قوه قضاییه محقق شود."2cb26dba-12e5-4fef-9ae6-110b2f7349b9.jpg
در بند پنجم این درفشانی کاملا کینه اصلاحطلبان از عملکرد قضاییه به چشم میخورد .
این اراذل همانها هستند که زیر چتر حمایتی شیخک لاریجان اموال ملی را غارت میکردند و امتال طبری را ساختند و هیچ اعتراضی هم نداشتند .
به گفته فرشاد مومنی
تنها یک قلم غارت این گروه بیش از ۱۳۰ میلیارد دلار است که صرف ساخت کاخهای فوق مدرن شده .
اصلاحطلبان دزدسالار اینبار با تکیه به اغتشاشات زن ، زندگی ، ازادی، چند ماه گذشته شمال شهری ها تلاش میکنند از انها هم بطور علنی بعنوان متحد استفاده کنند .
این "جذب متحد" تا کجا ادامه خواهد یافت اما روشن نیست .
اما اصولگرایان تا کنون مواضع روشنی اتخاذ نکرده اند و تنها سخنان ناقص عقلی مانند علی مطهری را بازتاب داده اند ..
با هنر هم گفت
«تحریم انتخابات به معنای خروج از نظام است».
اما وظیفه چپ مترقی از م ل ها تا مذهبیون انقلابی ..
به باور من وظیفه چپ مترقی که بیشتر در فضای مجازی فعالند باید ترک پراکنده نویسی و تمرکز روی توطئه جدید اصلاحطلبان باشد که بدنبال فتنه جدیدند و تلاش میکنند . کار را به خیابان بکشانند ..
نخست باید دانست که این توطئه ها تنها منحصر به ایران نیست بلکه بطور فزاینده و مستمر ، شامل تمامی متحدان راهبردی ایران از اسیا و غرب اسیا ، تا خاور دور و امریکای لاتین نیز میشود و اغاز انرا به روشنی میبینیم ، از اینرو تلاش چپ رادیکال مترقی اعم از م ل ها و انقلابیون مذهبی باید تمرکز روی توطئه های این دنبالچه های امپریالیسم باشد .
نعیم صفایی